Firma: “Jerzy Brzeziński-BUDOWNICTWO”

AUTORYZOWANI PARTNER – GENERALNY WYKONAWCA – TERMOMODERNIZACJA W BUDOWNICTWIE

Kilkunastoletnie doświadczenie w prestiżowych inwestycjach na rynku budowlanym. Doświadczenie na łódzkim rynku w rewitalizacji obiektów objętych ochroną konserwatora zabytków m.in. przebudowa fabryki Kindermana na klimatyczny hotel Focus i zagospodarowanie hali fabrycznej na kompleks lokali użytkowych na osiedlu Nowa Przędzalnia dla MURAPOL S.A.

Jerzy Brzeziński prowadził również inwestycje zarówno z ramienia Inwestora (m.in.duże projekty komercyjne i mieszkaniowe m.in. osiedle Plejada dla PD S.A., hotel Focus w Łodzi), jak i z ramienia Generalnego Wykonawcy jako Dyrektor Działu Realizacji Inwestycji w firmie PolKonBud, (kompleks 286 mieszkań w Łodzi przy ul.Rewolucji 1908r. 68/70) wraz z budową infrastruktury drogowej ale też projektami wygranymi w przetargach publicznych (np. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 5 w Łodzi Straży Pożarnej czy Centrum Monitoringu). Doświadczenie również jako Inwestor Zastępczy (z firmą Pebex podczas modernizacji hali Torwar w Warszawie dla inwestora- Ministerstwa Sportu) w realizacjach dużych kontraktów zagranicznych np. centrum biznesowo-rozrywkowo-handlowe Potsdamer Platz i Sony Center w Berlinie (hotele, biurowce, teatr, multipleks, galerie handlowe), sieć tuneli i mostów pod linię szybkiej kolei Frankfurt-Koeln, jedna z największych w Niemczech spalarni śmieci w Mainz, biurowce i wieżowce dużych firm np. BZK Karlsruhe i Allianz Gebaude Treptower Park Berlin (36 kondygnacji).

Obecnie realizuje dwa projekty developerskie dla Murapol S.A. w Łodzi przy ul.Piłsudskiego 175 i Wróblewskiego 19 A (dwa 11 pietrowe budynki mieszkalne,200 mieszkań z garażem podziemnym oraz dwa budynki 6.piętrowe wielorodzinne na 202 mieszkania-I ETAP, II Etap w przygotowaniu).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Generalny Wykonawca: obiekty zabytkowe, sakralne, komercyjne, przemysłowe, mieszkaniowe – nadzór budowlany, termomodernizacja i realizacja. Obszar działania: cała Polska

 

 

"Jerzy Brzeziński - BUDOWNICTWO"
ul. Maćka z Bogdańca, 5/23, Łódź, łódzkie 92-434
+48 517 622 382
jerzy.brzezinski68@gmail.com